Ettevõtte HQWS on loodud inimeste poolt, kes omavad suuri kogemusi tööde teostamises erinevates valdkondades, mis on seotud nii ehitise fassaadide (aknad, uksed, fassaadide panoraamklaasimine, erinevat tüüpi sissekäigud). Me töötame selles valdkonnas rohkem kui 15 aastat.

Oleme Sky-Frame raamita lükanduste ametlik turustus- ja teeninduspartner.

Iga päev tulevad turule aina uued klaasimiskonstruktsioonid, mis võimaldavad realiseerida isegi selliseid arhitektuurilisi projekte, mis eile näisid olevat ainult kontseptuaalsed, klaasiliigid ja -tüübid, mis kvalitatiivselt muudavad klaasimise võimaluste mõtet kui sellist, selle omadusi ja funktsionaalsust. Olla kursis nende muutustega ja pakkuda lahendusi, mis ühendavad endas kaasaegsete arenduste võimalusi, majandusliku otstarbekust ning samaaegselt mitte kalduda kõrvale füüsika põhireeglitest nii staatikas kui ka soojustehnikas ja kohustuslikus korras arvestada kehtivate ehitusnõuetega – see on HQWS kollektiivi poliitika.

Me hindame aastate jooksul loodud suhteid inimestega. Ja teeme kõik, et nende usaldus meie suhtes säiliks ka edaspidi. See on meie jaoks kõige tähtsam.
How we work
Consultation and preliminary calculation
We will offer you the best solution for the use of systems and make a preliminary calculation.
Approval of the terms of reference
We will take into account all your wishes regarding colour, accessories, fillings and additional options, and we will also optimize the quote
Contract
We will agree on the terms, deadlines and payment schedule
Measurement and working documentation
After the conclusion of the contract, we will take measurements at the site and prepare all working documentation.
Ordering materials and manufacturing units
After agreeing with you on the working documentation, we will place an order for materials and manufacture units
Installation works
The units will be installed by an experienced installation crew. Our technical director will regularly monitor the progress of work at the site. After the completion of the work, we will protect the units with a special film for the duration of the finishing work.
Commissioning
Upon completion of the finishing work, we will ensure the commissioning of the units
Warranty & Service
We will carry out warranty and service maintenance of the units
Sky-Frame on ainulaadne arhitektuurilahendus, mis kaotab sise- ja välisruumide vahelt nähtavad piirid. Sky-Frame võimaldab luua põrandast laeni aknaid ja seda kogu seina ulatuses: sirgeid, raadiuse järgi painutatud või kaldaknaid. Sky-Frame'i lükandsüsteemid ühendavad alumiiniumkonstruktsioonide õhulisuse ja stiilitunnetuse, individuaalse disaini ja moodsa arhitektuuri.
SKY-FRAME 1
Monoliitne klaas süsteemis Sky-Frame 1, paksusega 12 mm, sobib paigaldamiseks kohtadesse, mis ei nõua soojusisolatsiooni. Süsteemi kuuluvad ka spetsiaalsed libisevad tihendid, mis tagavad hea heliisolatsiooni.
SKY-FRAME 2
Suurepärased heli- ja soojusisolatsiooni näitajad, mida tehnoloogia Sky-Frame 2 tagab, on muutnud selle kõige populaarsemaks Sky-Frame'i lahenduseks. Õhuke (paksusega kõigest 30 mm) ühekambriline klaaspakett on ennast õigustanud suurepärase lahendusena paljude kliimavöötmete jaoks.
SKY-FRAME 3
Süsteem Sky-Frame 3, 54 mm paksuste klaaspakettidega, vastab kõige kõrgematele standarditele. Kahekambrilised klaaspaketid tagavad täiendava vastupidavuse ja veelgi suurema vastupanu tuule tekitatavale koormusele.

SKY-FRAME FRAMELESS SLIDING DOORS

CLASSIC
Nimetus „Classic" ei tekita mitte ainult seoseid klassikaliste nelinurksete vormidega, vaid toonitab ka selle süsteemi kui Sky-Frame'i esimese vormi ajaloolist tähendust.
PIVOT
Pivoti süsteemis pöörlevad uksed ümber asümmeetriliselt paigutatud telje, luues ajutise avatud struktuuri. Elektromehaaniline mitmepunktiline blokeerimissüsteem tagab ohutuse.
ARC
Sky-Frame Arc lükandelemente kasutatakse painutatud klaasfassaadide loomiseks, lisades sellega fassaadile loomulikuna mõjuvaid piirjooni. Painutatud klaasidega konstruktsioonid tagavad sujuva töö ja vajadusel on neid võimalik automaatsete ajamitega varustada. Süsteem loob hulgaliselt täiendavaid arhitektuurivõimalusi.
SLOPE
Lükandaknaid Sky-Frame Slope saab paigaldada kallakuga sisse- või väljapoole, sõltuvalt arhitektuuri nõudmistest. Spetsiaalsed kelgud on võimelised kandma mistahes vertikaalseid ja horisontaalseid koormusi, tagades sellega suurepärased liikuvusomadused. Kaldest olenemata vastab süsteemi drenaaž kõigile vee mitteläbilaskvuse nõuetele.
DRIVE
Elektriajam tagab lükandelementide lihtsa ja praktiliselt hääletu juhtimise vaid nupuvajutusega. Ajam on peidetud laesektsiooni sisse ja võimaldab aknapooltel automaatselt liikuda.
FLY
Kui ilma karkassita sääsevõrk Fly ei ole kasutusel, on see täielikult raami sisse ära peidetud. Kulumiskindlad Vectrani kiust valmistatud pingutusnöörid ja kogu süsteemi sektsioon tervikuna tagavad parima vastupidavuse ja vastupanuvõime keskkonnamõjude suhtes. Võrk saab olla kuni 1 m lai.
INLINE
Sky-Frame'i süsteem on täiendatud filigraanse postiga, mille nähtav laius on kõigest 30 mm. See võimaldab suurtel pindadel liikumatuid klaaspaneele lükandelementidega ühendada, moodustades ühtlase, katkematu seina.
GUARD
Sky-Frame'i standardne mudel pakub suurepärast vastupanu sissemurdmise korral. Lükandakendesse on võimalik paigaldada mitmesuguseid täiendavaid komponente, mis vastavad ohutuse erinõuetele.
 • Individuaalsus
  Sky-Frame mõistab oma klientide nõudmisi ja pakub suurepäraseid lükandlahendusi igaks eluolukorraks – olgu see siis linnaelu korteris või muretu puhkus maamajas.
 • Mugavus
  Sky-Frame'i süsteem sisaldab endas mitmeid erinevaid funktsioone, mis on mõeldud mugavuse suurendamiseks. Ribakardinad tagavad kaitse tugeva päikesevalguse eest. Sääsekaitsevõrgud võimaldavad nautida sooje suviseid päevi ja õhtuid ilma putukateta. Automaatsed ajamid kindlustavad hääletu ja sujuva liikumise ning vajadusel ka kaugjuhtimise. Sky-Frame'i klaasist lükandaknad on mõeldud ka paremaks ohutuse tagamiseks. Lisaks ohutu klaasi kasutamisele võivad need täiendavalt signalisatsioonianduritega varustatud olla.
 • Esteetika
  Kasutades põrandast laeni ulatuvaid klaasist aknaid, painutatud või kaldkonstruktsioone, paneb Sky-Frame aluse erakordsetele ruumilistele kontseptsioonidele ja silmapaistvale arhitektuurile. Täielikult klaasist ja varjatud lävedega uksed avavad interjööri. Sise- ja välisruum sulanduvad ühte, et luua üks ühtne elukeskkond. Nišilahendused võimaldavad lükandakendel vaateväljast täielikult ära kaduda. Nagu kõlab Sky-Frame'i loosung – „A view, not a window". Sky-Frame – see on vaade aknast, mitte aknad. Selles peitubki asja mõte.
 • Tehnoloogiad
  Keeruline, kuid läbimõeldud detailidega tehnoloogia on Sky-Frame'i insenerimeisterlikkuse tõestuseks, kuid samas on see kasutuses harukordselt lihtne. Progressi ja pideva arenemise nõuded on Sky-Frame'i ettevõtte nägemuses tugevalt kinnistunud ja peegelduvad arvukates innovatsiooniauhindades, mida ettevõte seni saanud on. Sky-Frame'i tehnoloogia on 100% Šveitsis valmistatud. Sky-Frame on täpse inseneriteaduse sünonüüm ja toote maksimaalse kvaliteedi suunas püüdlemine.

Arhitektide tagasiside

Sky-Frame avaldab muljet arhitektidele ja klientidele üle maailma. Vaadake videot, siis saate teada.
Architect Peter L.Wilson | Muenster | Germany | German/English
Kaestle Ocker Roeder Architekten | Stuttgart | Germany | German/English
Architect Gus Wuestemann | Zuerich | Switzerland | German/English
Ehrensberger Frei Architekten | Zuerich | Switzerland | German/English
Architect Andreas Schmitzer | Vienna | Austria | English/German
Architect Titus Bernhard | Augsburg | Germany | English/German
Architect Peter Kunz | Winterthur | Switzerland | English/German
Jonathan Segal | Why architects in the U.S. are choosing Sky-Frame
My point of view #05 - Stephan Hürlemann

Schüco esmaklassiliste alumiiniumsüsteemide

Juhtiva alumiiniumprofiilide tootja kvaliteetsed süsteemid avavad laialdased võimalused kaasaegsete ideede elluviimiseks teie kodu klaasimisel ning kingivad teie lähedastele soojust, hubasust ja mugavust. Schüco tooted vastavad kõrgeimatele disaini, mugavuse, ohutuse ja energiatõhususe nõuetele. Kogege Schüco esmaklassiliste alumiiniumsüsteemide kvaliteeti.
Schüco aknasüsteemid
Schüco alumiiniumaknad kätkevad endas erinevaid disainilahendusi ja valikuvõimalusi, mis koos kõrgendatud soojusisolatsiooniga aitavad kaasa soovide individuaalsele täitmisele ja Teie poolt akendele esitatavate nõudmiste rahuldamisele.
Schüco uksesüsteemid
Schüco ukseprofiilide eriline tugevus ja uksesüsteemide hämmastavad isolatsiooniomadused võivad oluliselt vähendada energiakadusid nendes süsteemides.
Schüco liugsüsteemid
Schüco üks eeliseid on kõrge soojusisolatsiooniga lükand- ja voldikukssüsteemide olemasolu nende valikus. Tänu oma erakordsele tugevusele võimaldab alumiinium luua kitsa profiiliga ja suurte klaasipindadega konstruktsioone, mis lasevad ruumi maksimaalselt päevavalgust.
Schüco fassaadisüsteemid
Schüco pakub laias valikus püstiseid ja põigitisi fassaadisüsteeme, mis sobivad mitmesuguste arhitektuuriliste kontseptsioonidega, mis ühes soojuse säilitamise, ohutuse, automatiseerimise ja disaini valdkondade arengutega pakuvad kõige paindlikumaid rakendusvõimalusi.
Schüco aksessuaarid
Klaas
Oma projektides kasutame energiasäästlikku, päikesekaitse või multifunktsionaalset klaasi. Erinevate klaasikombinatsioonide kasutamine aknapaketis tõstab soojapidavust, vähendab suure klaaspinna puhul päikese käes „kasvuhooneefekti”, parandab akende heliisolatsiooni, ohutust ja sissemurdmiskindlust.

Meie projektid

Kirjutage ja helistage meile.
Meile tõesti meeldib suhelda meie klientidega.
Phone: +3726991494
Mobile: +37255517147
E-mail: hello@hqws.ee

OÜ HQ WINDOWS SYSTEMS | REG. 16128958 | VAT EE102326462